Bizden Haberler

Volkan Kılıç, ECHO Summit'21 Konuşması

İşletmelerin 360 derece dijitalleşme yolculuğu, ECHO Summit’in “Essentials” oturumunda Kuantum Araştırma’nın Kurucusu Volkan Kılıç tarafından anlatıldı.

Habere Git →

Kuantum Araştırma Kurucusu Volkan Kılıç - ECHO Summit'21

İşletmelerin 360 derece dijitalleşme yolculuğu, ECHO Summit’in “Essentials” oturumunda Kuantum Araştırma’nın Kurucusu Volkan Kılıç tarafından anlatıldı.

Habere Git →

İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi | Volkan Kılıç Röportaj

İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nde kurucumuz VOLKAN KILIÇ ile gerçekleştirilen röportajı youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Habere Git →

4 Aralık 2020 Reklamarkası Programı - VESTEL - Kuantum Araştırma - Marketing Türkiye

Bu hafta Ender Merter ile #Reklamarkası 'nda konuklarım Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni sevgili Günseli Özen, Kuantum Araştırma Kurucusu/Analist Volkan Kılıç ve #VESTEL 'in CMO'su Duygu Badem Uylukcuoglu. Kuantum Araştırma tarafından yapılan ve Türkiye'nin en kapsamlı ilk B2B odaklı araştırmasının verileri de bu zirve kapsamında paylaşıldı. B2B'de istihdam, yatırım ve güven ölçümlemesi sunan araştırma raporu, ekonominin nabzını tutması ve gelecek için yol gösteren bilgiler içermesi bakımından büyük önem taşıyor. Keyifli ve verimli bir Reklamarkası programını daha geride bıraktık. Kaçırmayın:)

Habere Git →

B2B Marketing&Management Summit Türkiye

Marketing Türkiye tarafından hazırlanan B2B Marketing&Management Summit Türkiye, 24 Kasım’da sektörün paydaşlarıyla buluşacak. Üreten şirketlerin sıkça karşılaştığı sorunlara odaklanacak olan zirvede “B2B Excellence Awards” ödül töreni ile “Yılın En İtibarlı İş Ortakları” ödüllerine kavuşacak…

Habere Git →

B2B MARKETING & MANAGEMENT SUMMIT, ZENGIN ICERIGI VE TURKIYE`NIN EN BUYUK B2B MARKALARININ KATILIMIYLA 24 KASIM SALI GÜNÜ

Marketing Türkiye tarafından düzenlenen B2B Marketing & Management Summit, zengin içeriği ve Türkiye’nin en büyük B2B markalarının katılımıyla 24 Kasım Salı günü online olarak gerçekleştirilecek.

Habere Git →

BASIN BÜLTENİ-B2B Marketing & Management Summit 24 Kasım'da gerçekleştiriliyor.

B2B’de istihdam, yatırım ve güven ölçümlemesi sunan araştırma raporu, ekonominin nabzını tutması ve gelecek için yol gösteren bilgiler içermesi bakımından büyük önem taşıyor. Zirvenin ardından araştırma sonuçlarına göre belirlenen “Yılın En İtibarlı İş Ortakları”, “B2B Excellence Awards”ta açıklanarak ödüllerini alacaklar.

Habere Git →

B2B Marketing & Management Summit, 24 Kasım'da online olarak gerçekleştirilecek.

Marketing Türkiye tarafından düzenlenen B2B Marketing & Management Summit, zengin içeriği ve Türkiye'nin en büyük B2B markalarının katılımıyla 24 Kasım Salı günü online olarak gerçekleştirilecek. Kuantum Araştırma tarafından yapılan ve Türkiye'nin en kapsamlı ilk B2B odaklı araştırmasının verileri de bu zirve kapsamında paylaşılacak.

Habere Git →

Yine Alışverişçi Baykuş!

Geçtiğimiz yıl Alışverişçi Baykuş kategorisinde Altın Baykuş alan Kuantum Araştırma bu yıl da geleneği bozmadı. "İnsan aradığını bulmak için dünyayı dolaşır; bulduğunu anlayınca da evine döner!" porjesiyle 2020 Baykuş Ödülleri kapsamında Bronz ödülün sahibi oldu.

Habere Git →

Tatil tercihlerinde de pandemi etkisi kendisini gösteriyor.

Kuantum Araştırma tarafından düzenli olarak her ay gerçekleştirelen "Pandemi Günlükleri Araştırması" Ağustos raporu yayınlandı.

Habere Git →

Tatil tercihlerinde de pandemi etkisi kendisini gösteriyor.

Kuantum Araştırma tarafından düzenli olarak her ay gerçekleştirelen “Pandemi Günlükleri Araştırması” Ağustos raporu yayınlandı. anketimvar.com online araştırma paneli üzerinden gerçekleştirilen çalışmada, 12 ilde, 18 yaş üstü toplam 900 kişi ile görüşüldü.

Habere Git →

Tatil tercihlerinde de pandemi etkisi kendisini gösteriyor.

Kuantum Araştırma tarafından düzenli olarak her ay gerçekleştirelen “Pandemi Günlükleri Araştırması” Ağustos raporu yayınlandı. anketimvar.com online araştırma paneli üzerinden gerçekleştirilen çalışmada, 12 ilde, 18 yaş üstü toplam 900 kişi ile görüşüldü.

Habere Git →

Dikkat çeken anket: Normalleşme sürecinde yüzde 55’lik kesim kafe ve restoranlara gitmeyecek

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan kafe ve restoranların, normalleşme süreci çerçevesinde yeniden açılması gündeme gelmişken, dikkat çeken bir araştırma yapıldı. 9 büyük ilde yapılan çalışmada, vatandaşların yüzde 55’lik kesimi, yeni normalleşme sürecinde kafe ve restoranlara gitmeyeceği görüşünü bildirdi.

Habere Git →

Yeni normalleşmede yüzde 55’lik kesim kafe ve restoranlara gitmeyeceğini açıkladı

Kuantum Araştırma Online Tüketici paneli üzerinden 9 büyük ilde yapılan çalışmada, vatandaşların yüzde 55’lik kesimi, yeni normalleşme sürecinde kafe ve restoranlara gitmeyeceği görüşünü bildirdi.

Habere Git →

Çarpıcı araştırma: Vatandaşın yüzde 55’i gitmeyecek, “Bu mekanlar normalleşme sürecinden olumsuz etkilenecek”

Korona virüs salgını sonrası Mart ayında restoran ve kafe gibi kapalı mekanlar kapatılmış, normalleşme süreciyle beraber de bu yerlerin ne zaman açılacağı merak konusu olmuştu. Kafe ve restoranların ne zaman açılacağı soruları en çok merak edilen konular arasında yer alırken yapılan bir anket çalışmasına göre vatandaşların yüzde 55’i bu mekanlar açılsa dahi gitmeyeceklerini ifade etti.

Habere Git →

Yeni normalleşmede yüzde 55'lik kesim kafe ve restoranlara gitmeyeceğini açıkladı

Yeni tip Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlerin kademeli olarak gevşetildiği yeni normalleşme sürecinde vatandaşların yüzde 55'i kafe ve restoranlara gitmemeye devam edecek. Kuantum Araştırma Online Tüketici paneli üzerinden 9 büyük ilde yapılan ankete göre vatandaşların yüzde 55'lik kesimi, yeni normalleşme sürecinde kafe ve restoranlara gitmeyeceği yönünde görüş bildirdi.

Habere Git →

Normalleşme Anketinde Çarpıcı Sonuç: Yüzde 55 ‘HAYIR’ Dedi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan kafe ve restoranların, normalleşme süreci çerçevesinde yeninden açılması gündeme gelmişken, dikkat çeken bir araştırma yapıldı. 9 büyük ilde yapılan çalışmada, vatandaşların yüzde 55’lik kesimi, yeni normalleşme sürecinde kafe ve restoranlara gitmeyeceği görüşünü bildirdi.

Habere Git →

Pandeminin kuaförler üzerindeki etkisi sürecek

Kuantum Araştırma, koronavirüs salgınının kuaför ve berberlere etkisini araştırdı. Kuantum Araştırma Kurucusu Volkan Kılıç, araştırma sonuçlarıyla ilgili bilgileri paylaştı.

Habere Git →

Pandeminin kuaförler üzerindeki etkisi sürecek

Kuantum Araştırma tarafından yapılan çalışma, koronavirüs salgınının kuaför ve berberler üzerindeki olumsuz sonuçlarının normalleşme sürecinde de devam edeceğini ortaya koyuyor.

Habere Git →

İnsanların, Nisan ayında yapmaktan en çok korktuğu 5 şey

Kuantum Araştırma Şirketi Nisan ayı koronavirüs saha araştırması yaptı. Araştırma sonuçlarına göre insanlar Nisan ayında, %40 oranıyla, en çok dışarı çıkmaktan korktu.

Habere Git →

Koronavirüs salgını evden çalışma sürecinin önünü açtı

Dünyada sosyal ve iktisadi hayatı durma noktasına getiren Koronavirüs salgınının etkileri herkes tarafından merak ediliyor. Kendine has araştırma teknikleriyle, 2006 yılından bu yana nitelikli çalışmalara imza atan ve sektörlere özel çalışmalar üreten Kuantum Araştırma, salgın sürecini de yakından takip ediyor.

Habere Git →

Koronavirüs salgını evden çalışma sürecinin önünü açtı

Kuantum Araştırma, koronavirüsün etkileri ve insanların buna karşı aldığı önlemlerle ilgili geniş kapsamlı bir araştırma yaptı. 6-13 Nisan tarihlerini kapsayan çalışmada çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

Habere Git →

Mahalle bakkalları yok mu oluyor?

Kuantum Araştırma Şirketi Kurucusu Volkan Kılıç, market alışverişinin yüzde 85’inin zincir marketlerden, yüzde 15’inin bakkal gibi küçük esnaflardan yapıldığını söyledi. Araştırmaya göre; tüketicilerin yüzde 75’i, market tercihini kendisine yakın olandan yana kullanıyor. Bir marketteki çalışanların ilgisiz ve güler yüzlü olmadan karşılaması, o işletmenin tercih edilme oranını yüzde 30 oranında düşürüyor.

Habere Git →

Kategorinin tek “Altın Baykuş’u” Kuantum Araştırma’ya geldi.

Karaca firmasının “Davetkar Mağazalardan Estetik Sofralara” projesinin veri toplama sürecini güvenilir bir şekilde tamamlayan Kuantum Araştırma, “Alışverişçi” kategorisindeki tek altın baykuş ödülünün sahibi oldu.

Habere Git →

Kuantum Araştırma'nın anketine göre, Erdoğan'a güvenenlerin oranı yüzde kaç?

Kuantum Araştırma Şirketi'nin 26 ilde 1500 kişiyle yaptığı ankete göre, 10 kişiden 5'i, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a güvendiğini söyledi. Toplumda en fazla güven duyulan kurumun Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) olarak belirlendiği ankette, yüzde 37.7'lik bir kesim de muhafelete hiç güvenmediğini kaydetti.

Habere Git →

Kuantum Araştırma'nın anketine göre, En güvenilir kurum ne çıktı?

Kuantum Araştırma şirketinin, 26 ilde 1500 kişiyle yaptığı anketten dikkat çekici sonuçlar çıktı. Şirketin, her ay yaptırdığı araştırma sonuçlarından Ocak ayı raporunda yer alan bilgilere göre, ankete katılanlar, Afrin'den ABD-AB'ye güvene, AKP'den muhalefete olan desteğe, TSK ve NATO'ya bakış açılarına kadar birçok soruyu cevapladılar. Sonuçlara göre, toplumda, her 10 kişiden 3'ü AKP'ye "hiç güvenmezken", yüzde 43.5'i ise AKP'ye "güvenmediğini" belirtti.

Habere Git →

24 Haziran seçim sonuçları için bir anket daha!

Kuantum Araştırma şirketinin Nisan ayı seçim araştırmasından da dikkat çekici sonuçlar çıktı.Şirketin her ay yaptırdığı araştırma sonuçlarından Nisan ayı raporunda yer alan bilgilere göre, ankete katılanlar, mevcut kurumlara güven düzeyinden, ekonomi, terör, işsizlik ve geleceğe bakışa kadar birçok soruya cevap verdi.

Habere Git →